Nikkei NL22MSMART 56cm 22" Mobile LED TV FULL HD SMART 12volt
OP VOORRAAD IN 1 TOT 2 DAGEN
 Totale waardering :
5
5,00/5 - 1 beoordeling
Bekijk ratings
1
Schrijf een review Bekijk Beoordelingen Bekijk Beoordelingen
Nieuw product
Meer details
Meer informatie
  • Geen aparte satellietontvanger meer nodig, alleen nog een schotel!
  • Zeer laag stroomverbruik!
  • WLAN voor Multimedia en IP TV, NETFLIX snel knop, APP's,...
  • All-in One digitale ontvanger ingebouwd, Kabeltuner, Satelliettuner, en DVB-T2 tuner!
BIJ ONS + gratis 12 volt aansluitkabel!
De NIKKEI NL22MSMART werkt op netstroom, maar kan tevens worden aangesloten op een 12V stroomvoorziening. Daarnaast is deze stijlvolle televisie uitgerust met een USB aansluiting, geschikt voor multimedia weergave. Ideaal voor het gebruik in o.a. motorhome, caravan vrachtwagen of boot, maar evengoed voor living, keuken of slaapkamer. Deze LED TV is eveneens geschikt als monitor voor PC, Laptop of camera.
Technische informatie
22" led tv met smart functie
De Nikkei NL22MSMART is een 22" HD ready led televisie die ook de nieuwe HEVC/H.265-standaard ondersteunt. De Nikkei NL22MBK heeft een DVB-T, DVB-C en DVB-S2 tuner (Ziggo/UPC-gecertificeerd). Door een CI-module te plaatsen in het ingebouwde CI-slot decodeert u de kanalen van Digitenne, Ziggo/UPC en M7.
Smart functie
De Nikkei smart tv's hebben de volgende apps voor geïnstalleerd staan:
  • Canal digitaal
  • Tv Vlaanderen
  • Telesat
  • Youtube
  • Netflix
  • Prime video
  • Rakuten TV
  • Digiturk
12 V en compact in formaat
Dankzij het compacte formaat en de 12 V-aansluiting is deze televisie ideaal voor gebruik in een camper, caravan of op de boot. Er wordt een 12 V autoadapter meegeleverd.
Connectiviteit
Beeld
  • Beeldsoort: led
  • Beeldformaat: 16:9 (breedbeeld)
  • Beelddiagonaal: 22" (56 cm)
  • Beeldkwaliteit: FULL HD
  • HEVC (H.265) ondersteuning: Ja
  • Resolutie: 1920 x 1080p
  • Lichtopbrengst: 300 cd/m²
  • Contrastwaarde: 3000:1
  • Frequentie: 100 Hz BPR (50 Hz panel)
  • Responstijd: 8 ms
  • Kijkhoek (horizontaal/verticaal): 178 graden/178 graden
  • Beeldverbetering:
  • 3D Interlace
  • 2D combfilter
  • Dynamische contrastverbetering
  • Progressive scan
Geluid
  • Geluidssysteem: Nicam stereo
  • Digital noise reduction: Ja
  • Uitgangsvermogen speaker: 2 x 2,5 W
  • Geluidsverbetering: Surround sound, equalizer(normaal/rock/pop/klassiek/jazz/user EQ)
Multimedia
  • Ingebouwde DVD-speler: nee
  • Media afspeelfuncties: Zoom
  • Mediaspeler: Ja
  • Smart TV: Ja
Smart TV
  • Wi-Fi ingebouwd: Ja
  • App store: Opera TV Store
  • Smart functies: Netflix
Zenden en ontvangst
  • Aantal analoge tuners: 1
  • Digitale TV: DVB-S2, DVB-T/T2, DVB-C, CI/CI+
  • Televisiesysteem: L/L, PAL, B/G, I/I, SECAM, D/K
  • Videoweergave: NTSC
  • Tunerbereik: UHF, VHF
  • Tunerfuncties: Automatische zenderafstelling
  • PVR ready (USB record): Ja
Connectiviteit
  • Aantal scart-aansluitingen: 1
  • Aantal HDMI-aansluitingen: 2 x HDMI v1.4
  • Type USB aansluiting: 2.0
  • PC aansluiting: VGA
  • Common interface: Ja
  • Audio video aansluiting (cinch): Back audio/video in aansluiting
  • 75 Ohm digitale audio uitgang: Ja
  • Coax antenne-aansluiting: Ja
  • Diverse aansluitingen: Hoofdtelefoon aansluiting
  • WLAN: Ja
Energie
  • Voeding: DC12 volt, 110-240 V, AAA-batterij (meegeleverd), 50/60 Hz
  • Stroomverbruik in stand-bystand: < 0,5 W
  • Energie label A+
Instellingen en functies
  • Gebruiksgemak: On Screen Display (OSD)
  • Teletekst: 1000 pagina's fast text, Teletext met paginageheugen
  • Automatische zenderafstelling: Ja
  • Aantal programmeerbare voorkeurzenders: 200 analoog/800 digitaal
  • Kinderbeveiliging: Kinderslot
  • Wekfunctie: Sleeptimer
  • Elektronische programmagids: Ja
Afmeting en gewicht
  • Afmetingen
  • Zonder voet (b x h x d): 50,5 x 33,4 x 6,3 cm
  • Gewicht: 3750 gram
  • VESA wandmontage 75 x 75 mm (M4)
Inhoud verpakking
  • AC/DC-adapter,
  • 12 V autoadapter